Startpagina Bedrijfsnieuws

Fendt maakt stevigere graslandmachines

Fendt presenteerde voor de vakpers begin juni vernieuwing binnen zijn aanbod hooibouwmachines. Deze werktuigen worden nu heel wat robuuster uitgevoerd.

De hooibouwmachines van Fendt worden in de vroegere Fella-fabriek gemaakt. Fella was een zeer bekend merk in ons land. Het bedrijf bevindt zich in Feucht, in het zuiden van Duitsland. Zowel de machines als de bedrijfsgebouwen zijn volledig aangepast aan de hedendaagse eisen en daarom heeft de importeur, Agrimadis, de gelegenheid geboden om een voorstelling van de nieuwe constructies van maaiers en harken te bezoeken.

Het bedrijf voor de AGCO-periode...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Nederlandse De Heus Voeders neemt Voeders Huys over

Bedrijfsnieuws In overeenstemming met de familie Huys neemt De Heus Voeders het diervoederbedrijf Voeders Huys over. Met deze stap versterkt De Heus haar positie in België en Noord-Frankrijk en bouwt zij verder aan haar groeistrategie, schrijft het bedrijf op 3 juni.
Meer artikelen bekijken