Startpagina Milieu

VLM-webinar helpt bij het invullen van Mestbankaangifte

Van 5 januari tot en met 15 maart 2026 moeten landbouwers hun de Mestbankaangifte voor productiejaar 2025 indienen. VLM wil tijdens een webinar op 15 december betrokkenen informeren over enkele nieuwigheden.

De nieuwe aangifteperiode start binnenkort. Bepaalde gegevens moeten echter voor het jaareinde al in orde gebracht worden en er zijn ook nieuwigheden op til. De Vlaamse Landmaatschappij (VLM) organiseert daarom op maandag 15 december van 14 tot 15 uur een webinar.

Wat nog doen voor de aangifteperiode van start gaat?

Kunstmestregister Kijk je kunstmestregister zeker nog eens na of alles juist is ingevuld. Vanaf 1 januari zijn er...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Milieu

Minister wil geen jachtverbod op akkervogels

Actueel “Waar het goed gaat met de patrijs, gaat het meestal goed met de volledige akkerbiodiversiteit”, stelt Natuur en Bos Vlaanderen. Daar staat tegenover dat het aantal patrijzen in Vlaanderen stevig achteruitgaat. Vorig jaar zouden er bij ons nog minder dan 5.000 geteld zijn.
Meer artikelen bekijken