Startpagina Boerenprotest

Brouns op de boerenbetoging: "Hervormingen nodig voor gelijk speelveld"

Minister Jo Brouns maakte zijn opwachting op de boerenbetoging van 18 december in Brussel. Hij sprak daar zijn steun uit voor de hervormingen die de boeren eisen van Europa. “De EU moet haar beleid hertekenen.”

Minister van Omgeving en Landbouw Jo Brouns (cd&v) sprak op de manifestatie van 18 december met enkele Vlaamse landbouworganisaties. Hij is het eens met de grote lijnen van hun eisenpakket. Volgens de minister is er bijvoorbeeld een eensgezind Vlaams standpunt dat het landbouwbudget niet mag dalen in de volgende meerjarenbegroting van de EU.

Daarnaast vindt hij het niet kunnen dat de achterdeur openstaat voor producten uit de Mercosur...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Boerenprotest

Boerenprotest gaat verder

Boerenprotest Het boerenprotest tegen het Mercosur-handelsakkoord gaat verder. Diverse organisaties roepen op om van 15 tot en met 17 januari te komen betogen aan Brucargo. Ook op zondag 18 januari wil men massaal aan het Atomium het ongenoegen van de sector tonen. Boerenbond trekt op 20 januari naar Straatsburg, waar ook de andere leden van Copa-Cogeca verzamelen.
Meer artikelen bekijken