Startpagina Melkvee

Milcobel beloont grotere veestapels relatief gul

Niet alle zuivelbedrijven in Europa betalen meer geld per liter voor meer liters. Van zij die het in Europa wel doen, blijkt Milcobel één van de best betalende.

Dat blijkt uit een vergelijking die brancheorganisatie ZuivelNLin opdracht van LTO Nederland maakte. Bij melkprijsvergelijkingen wordt altijd uitgegaan van het gemiddelde melkveebedrijf. Dat kan soms een vertekend beeld geven voor gespecialiseerde en ‘toekomstgerichte’ melkveebedrijven.

Grote verschillen

De gemiddelde melkproductie (kg per jaar) per bedrijf...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Melkvee

Matthijs Baan bottelt de verse melk van elke koe direct in een aparte fles

Melkvee De Nederlandse melkveehouder Matthijs Baan scoort internationaal hoog met zijn concept ‘ElkeMelk’. Op 27 november 2024 zat hij aan tafel met koning Willem-Alexander en koningin Máxima van Nederland tijdens de Uitblinkerslunch. Hij won immers in 2023 2 eerste prijzen tijdens de World Dairy Innovation Awards in Londen, in de categorie ‘beste ambachtelijke zuivel’ en in de categorie ‘beste innovatieve zuivel start-up’.
Meer artikelen bekijken