Startpagina Actueel

DataConnect tussen CLAAS, 365FarmNet en John Deere gaat live

Uitwisseling van machinegegevens tussen Claas, 365FarmNet en John Deere is nu mogelijk. In de toekomst zullen er meer DataConnect-partners bijkomen.

DataConnect biedt de mogelijkheid om essentiële machinegegevens tussen de platforms uit te wisselen zodat gebruikers alle informatie van hun machinepark met verschillende merken kunnen overzien in 1 platform naar keuze. Vroeger moesten zulke machinegegevens voor elk merk op afzonderlijke en overeenkomstige platforms of webportals van de fabrikant zelf worden bekeken.

Geautomatiseerde gegevensuitwisseling

Met de...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Nieuw handelsakkoord tussen EU en Oekraïne van kracht

Buitenland Op 29 oktober trad een nieuwe handelsakkoord tussen Oekraïne en de EU in werking. De nieuwe handelsquota voor Oekraïne voor sommige gevoelige producten zoals honing en suiker liggen te hoog, zegt Europese boerenorganisatie Copa-Cogeca. zij stellen zich ook vragen bij de effectiviteit van sommige maatregelen die Europese boeren moeten beschermen tegen marktverstoringen.
Meer artikelen bekijken