Startpagina Archief

Grenzen aan deze studie

De cijfers die in dit artikel naar voor komen weerspiegelen een tendens en laten toe om zich een idee te vormen van de ‘nieuwe’ tractorverkopen. Gezien er gebruik wordt gemaakt van meerdere bronnen, verschillende telmethoden en verschillende nationale wetgeving, is het bijna onmogelijk om exacte cijfers over heel Europa te bekomen voor het jaar 2017.

Voor Nederland en het Verenigd Koninkrijk zijn enkel de resultaten van 2016 beschikbaar. De resultaten van 2017 worden hier omwille van de heersende nationale wetgeving pas in 2019 kenbaar gemaakt.

Italië op...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

‘De 23 ha zaai-uien maken het verschil’, vindt akkerbouwer Jeffrey Prins

Aardappelen De Nederlandse akkerbouwer Jeffrey Prins zit in maatschap met zijn vader Harry en zijn oom Jan André Prins. De 3 gezinnen leven van het 200 ha grote akkerbouwbedrijf. Op het moment van ons bezoek worden net de Seresta-zetmeelaardappelen gerooid en de uien geladen. Bijzonder dit jaar is dat de zetmeelaardappelen meer opleveren dan de consumptieaardappelen die Jeffrey ook heeft.
Voir plus d'articles
Meest gelezen