Startpagina Archief

Een boom voor elke tuin: zuilbomen

In Wallonië staat de vergroening hoog op de politieke agenda. Maar liefst 4000 km hagen wil men daar in de komende 5 jaar aanplanten in de strijd tegen broeikasgassen en om de biodiversiteit te stimuleren. Het is een schitterend initiatief dat navolging verdient. Die 4000 km zullen we in Vlaanderen waarschijnlijk niet halen, maar omdat alle beetjes helpen kunnen we alvast beginnen in eigen tuin.

Meer groen in de tuin, in de vorm van bomen of struiken, is al een stap in de goede richting. En wie dacht dat bomen alleen thuishoren in grote tuinen heeft het flink mis. We hadden het hier al over leibomen en bolbomen, maar ook half- en laagstammige fruitbomen, knotbomen en niet te vergeten zuilbomen passen perfect in de kleinere tuin.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

ABS: Rede is weg uit stikstofdebat

Secondaire Het Algemeen Boerensyndicaat (ABS) noemt de recentste hoorzitting de zoveelste aflevering van de stikstofsaga. “De polarisatie rond stikstof is compleet en elke vorm van rede is ver weg uit het debat.”
Voir plus d'articles
Meest gelezen