Startpagina Archief

‘Koken kost geld’

De noden zijn hoog in de landbouwsector. Boeren op een Kruispunt (BoeK) merkt dat aan de aanmeldingen en de psychosociale hulpvragen. De laatste jaren werd, uit noodzaak, het personeelsbestand uitgebreid. De dienstverlening is gratis, maar ‘Koken kost geld’.

De huidige locatie in Aalter is meer dan te klein en allesbehalve nog bruikbaar voor de vzw. Boeren op een Kruispunt vond dan ook een ander geschikt pand in Wetteren. Het gaat om een moderne en ontwijde kerk, die ze willen omvormen naar een echte hub. “We willen er niet alleen een fijne werkplek van maken, maar ook een ontmoetingsplaats voor de landbouwwereld: voor vormingen, vergaderingen, gesprekken met onze adviesvragers, vrijwilligers, psychologen en andere stakeholders”, klinkt het in het filmpje.

Online veiling...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

‘Waterbassin met 33.000 m3 water is een keiharde noodzaak’, meent Michael Schippers

Aardappelen De Zeeuwse akkerbouwer Michael Schippers heeft een akkerbouwbedrijf in Kamperland op Noord-Beveland. Hij is echt een akkerbouwer die houdt van zo efficiënt mogelijk werken. “Dus een zo laag mogelijke input en een zo hoog mogelijke opbrengst.” Hij ging anderhalf jaar naar het land waar zijn ouders ook een sterke band mee hebben, Canada, zowel om levenservaring op te doen als om te werken.
Voir plus d'articles
Meest gelezen