Startpagina Archief

Van der Haeghe

organiseert groots Fendt Treffen

Als sluitstuk van hun feestjaar organiseert de firma Hilaire Van der Haeghe op zondag 30 juni een Fendt Treffen in de Hippodroom van Kuurne.

Leestijd : 1 min

In België wordt Fendt verdeeld door het Antwerps familiebedrijf Hilaire Van der Haeghe. Zij bestaan ondertussen 125 jaar. Rond deze mijlpaal werden in 2023 verschillende events georganiseerd. Om het feestjaar in schoonheid af te sluiten, organiseert de Fendt-invoerder samen met Agrimadis een groots Fendt Treffen op zondag 30 juni 2024 (tussen 11 en 17 uur) in de Hippodroom van Kuurne. Dan verwelkomen we de meest nostalgische tractoren uit grootvaders tijd en hypermoderne trekbeesten van het zwaarste kaliber. Fendt zal zelf ook nog voor enkele nieuwigheden zorgen die nog niet eerder in België zijn getoond. Onder meer de nieuwste Fendt 600-serie en ook de Fendt Full Line zullen niet ontbreken.

Prijzen en spektakel

Tijdens het treffen zullen ook heel wat prijzen worden uitgereikt in een aantal categorieën, waaronder de verste deelnemer, de oudste deelnemende tractor en de mooist gerestaureerde Fendt.

De bezoekers kunnen zich bovendien verwachten aan heel wat spektakel: oogverblindende Fendt-parades, een tractorwijding en spectaculaire demo’s zullen voor onvergetelijke momenten zorgen. De allerkleinste fans worden ook in de watten gelegd met heel wat randanimatie, waaronder springkastelen, een schminkstand en een traptractorcircuit.

Geïnteresseerden die met hun Fendt-tractor aan het Fendt Treffen willen deelnemen, kunnen zich inschrijven op de website www.fendttreffen.be. Ook bezoekers kunnen hier aan een voordelig tarief hun toegangsticket aankopen. Kinderen tot en met 12 jaar krijgen gratis toegang.

TD

Actueel

Handelsakkoord is ‘slecht nieuws’ voor de Belgische voedingsindustrie

Actueel Het handelsakkoord dat de Verenigde Staten en de Europese Unie op 27 juli hebben bereikt, maakt een einde aan een lange periode van onzekerheid voor de Belgische voedingsbedrijven. Dat zegt Fevia, de federatie van de Belgische voedingsindustrie, op 28 juli in een reactie. Toch wordt de importheffing van 15% als ‘slecht nieuws’ beschouwd.
Voir plus d'articles
Meest gelezen