Startpagina Archief

Grondwitlooftelers

Yves Flawinne en

Veronique Smits

Aan het begin van dit jaar ging Landbouwleven langs bij Yves Flawinne en Veronique Smits van Hoeve de Koperen Ketel in Hoegaarden. Ondertussen telen zij al bijna 4 jaar Brussels grondwitloof, naast aardappelen.

Welke gebeurtenis in 2024 zou je willen veranderen?

Het weer! We hebben veel te laat alles kunnen zaaien en het natte najaar heeft ook voor moeilijke omstandigheden gezorgd.

Welke politicus wil je aan je feestdis?

Zuhal Demir, om haar eens te kunnen vragen wat zij denkt dat volgens haar de landbouw zou moeten zijn. Zo zouden we haar eerdere beslissingen misschien kunnen kaderen, want die zijn voor ons zeer onduidelijk.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

‘De 23 ha zaai-uien maken het verschil’, vindt akkerbouwer Jeffrey Prins

Aardappelen De Nederlandse akkerbouwer Jeffrey Prins zit in maatschap met zijn vader Harry en zijn oom Jan André Prins. De 3 gezinnen leven van het 200 ha grote akkerbouwbedrijf. Op het moment van ons bezoek worden net de Seresta-zetmeelaardappelen gerooid en de uien geladen. Bijzonder dit jaar is dat de zetmeelaardappelen meer opleveren dan de consumptieaardappelen die Jeffrey ook heeft.
Voir plus d'articles
Meest gelezen