Startpagina Actueel

Ahold Delhaize-baas merkt toenemende spanningen met leveranciers

Ahold Delhaize, het moederbedrijf van onder meer supermarktketens Delhaize en Albert Heijn en webwinkel bol.com, weigert de kostenstijgingen waar het concern mee te maken heeft volledig door te rekenen aan zijn klanten. Dat zei topman Frans Muller. Hij merkt toenemende spanningen in de onderhandelingen met leveranciers.

In Europa - goed voor zowat een derde van de omzet - kregen de winstmarges van Ahold Delhaize een knauw door de oplopende energiekosten en de "uitdagende economische omgeving". Dat komt volgens Muller omdat het bedrijf een deel van de prijsstijgingen voor eigen rekening neemt.

Leveranciers weigeren lasten te dragen

De situatie leidt tot toenemende spanningen in de onderhandelingen die de retailer voert met zijn...

Dit artikel is alleen voor abonnees

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Aanmelden

U ontvangt reeds de krant ?

Activeer hier
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Extreme hitte vormt bedreiging voor landbouw wereldwijd

Klimaat De toename van periodes van extreme hitte zet de landbouw wereldwijd onder druk en vormt nu al een bedreiging voor de gezondheid en het levensonderhoud van meer dan een miljard mensen. Daarvoor waarschuwen de Voedsel- en Landbouworganisatie van de VN (FAO) en de Wereld Meteorologische Organisatie (WMO) op 22 april.
Meer artikelen bekijken