Startpagina Archief

Nieuwe veelzijdige 6C-tractorserie bij Deutz-Fahr

Deutz-Fahr brengt een nieuwe tractorserie uit, de 6C, waarbij wendbaarheid, comfort en eenvoud centraal staan. De nieuwe reeks telt momenteel 3 modellen én ook 3 transmissiemogelijkheden.

De beschikbaarheid van vele opties en van 3 verschillende transmissies (powershift, RV-shift en TTV) geeft de mogelijkheid om de modellen samen te stellen volgens individuele gebruikersbehoeften.

De nieuwe 6115 C, 6120 C en 6135 C bieden niet alleen compacte afmetingen, maar ook een uitmuntend zicht, dankzij de nieuwe TopVision-cabines met 4 stijlenconcept. Hiernaast is er een grote hydraulisch capaciteit, die zeker ten goede komt aan het werken met de frontlader.

Deutz Stage V

De nieuwe 6C-serie is uitgerust met...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Brouns: "De consument moet trots zijn op onze eigen wijn"

Fruit Vlaams minister van Landbouw Jo Brouns heeft op 18 september druiven geplukt in de wijngaarden van het kasteel in het Limburgse Genoelselderen, nabij Riemst. Tijdens het werkbezoek riep de minister op om meer chauvinisme aan de dag te leggen voor producten uit eigen streek, in plaats van de voorkeur te geven aan ingevoerde buitenlandse producten. "Slechts 3% van de Belgen drinkt regelmatig Belgische wijn, terwijl 81% van de wijndrinkers aangeeft dat in de toekomst wel te willen doen", aldus de minister.
Voir plus d'articles
Meest gelezen