Startpagina Archief

Acties doen sympathie voor de boeren groeien

De protestacties van de voorbije weken door de boeren kunnen op sympathie rekenen van de Vlaming en hebben de houding ten aanzien van de inlandse landbouw positief beïnvloed. Dat blijkt uit een online bevraging deze week door iVox in opdracht van VLAM.

Er is veel begrip voor de protestacties van de boeren in Vlaanderen. Dat blijkt uit een online bevraging van iVox tussen 9 en 13 februari 2024 in opdracht van VLAM. 79% heeft begrip voor de protestacties en 62% zegt dat de acties hun meer inzicht hebben gegeven in de complexe situatie waarin boeren zitten.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

‘De 23 ha zaai-uien maken het verschil’, vindt akkerbouwer Jeffrey Prins

Aardappelen De Nederlandse akkerbouwer Jeffrey Prins zit in maatschap met zijn vader Harry en zijn oom Jan André Prins. De 3 gezinnen leven van het 200 ha grote akkerbouwbedrijf. Op het moment van ons bezoek worden net de Seresta-zetmeelaardappelen gerooid en de uien geladen. Bijzonder dit jaar is dat de zetmeelaardappelen meer opleveren dan de consumptieaardappelen die Jeffrey ook heeft.
Voir plus d'articles
Meest gelezen