Startpagina Archief

Positionering van middelen is cruciaal

Tijdens het proefveldbezoek dat we midden juni brachten aan het platform van Bayer Cropscience in Houtain-Le-Val werd duidelijk dat niet alleen de juiste middelen kiezen cruciaal is, maar ook de positionering ervan.

Andreas Vandersmissen van het supportteam Agri van Bayer gaf ons toelichting tijdens het proefveldbezoek. We hebben er een bijzonder voorjaar opzitten omwille van de regen, die in granen voor een vroege en hoge ziektedruk zorgde. “Is de variëteit gevoelig aan septoria, is er een vroege aantasting van gele roest of is er gewoon een vroege zware ziektedruk, dan kan een T0-behandeling aangewezen zijn”, klonk een opgedane ervaring.

Kracht van T2 wordt bepaald door T1

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Inzetten op melken in de weide

Libramont Melken in de weide lijkt voor sommige boeren meer te zijn dan alleen een keuze: het is ook een manier van leven of een andere manier om naar hun werk te kijken. Regen of zonneschijn, de Waalse boer Thibault Gérardy brengt 4 uur per dag door in de weide met zijn koeien om deze taak uit te voeren. Dat gebeurt allemaal met zijn eigen machine, die hij geërfd heeft van zijn grootmoeder van moederskant.
Voir plus d'articles
Meest gelezen