Startpagina Archief

Bekendheid geven aan merken via beurzen

Farmstore importeert en distribueert al ruim 25 jaar machines voor akkerbouw, veehouderij en loonwerk. Via beurzen kunnen ze bekendheid geven aan de merken die ze in portefeuille hebben.

Wij hadden een gesprek met Wilko Jilissen, die sinds 1 januari 2022 de nieuwe eigenaar is van Farmstore. Hij noemt de overname “de beste beslissing die hij gemaakt heeft”, prijst zich gelukkig met het personeelsteam rondom hem en heeft de toekomst van Farmstore, versie 2.0, goed doordacht voorbereid.

Farmstore en de...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Aardappeldag Viaverda zorgt voor kennisoverdracht

Aardappelen Op 14 augustus organiseerden het Agentschap Landbouw en Zeevisserij en het proefcentrum Viaverda de Aardappel- en Uiendag. Meer dan 600 telers en stakeholders zakten daarvoor af naar de proefvelden van Viaverda in Kruisem. In dit artikel gaan we in op de aandachtspunten die rond de aardappelteelt werden belicht.
Voir plus d'articles
Meest gelezen