Startpagina Economie

Graanexport uit Oekraïne loopt goed, de opslag baart zorgen

De export vanuit Oekraïne loopt beter, maar de uitspraken van Poetin blijven de markten beroeren. Daarnaast zien we sterk wisselende oogstprognoses vanuit de verschillende werelddelen.

Raf Beyers, adviseur bedrijfsontwikkeling en risk management bij United Expert, volgde de voedermarkt voor ons op in weken 37 en 38.

Oliehoudende gewassen

De koolzaadproductie in Australië stevent – met 6,6 miljoen ton – af op haar tweede grootste opbrengst ooit. Ook de oogstverwachtingen voor canola in Canada blijven goed.

“Koolzaad vertoont...

Dit artikel is alleen voor abonnees

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Aanmelden

U ontvangt reeds de krant ?

Activeer hier
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Economie

Vertrouwen van Vlaamse landbouwers gedaald

Actueel De Vlaamse landbouwconjunctuurindex daalt in het voorjaar van 2026 van 86 punten naar 75. Deze terugval hangt vermoedelijk samen met het gedaalde vertrouwen van de landbouwers, veroorzaakt door geopolitieke spanningen maar ook door afzetproblemen en stijgende energieprijzen. Dat blijkt uit de zesmaandelijkse landbouwconjunctuur-enquête, waaraan 485 landbouwers uit het Landbouwmonitorings-netwerk (LMN) deelnamen in maart.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Danis

Koolskamp, West-Vlaanderen

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures