Stefanie wil met haar Bagynhof de banden aanhalen tussen boer en burger
Stefanie Van Stappen startte naast het klassieke varkensbedrijf van haar ouders een korteketentraject en belevingshoeve rond het eigen Bagynvarken. Het idee groeide deels uit financiële noodzaak, maar intussen heeft het herstellen van de band tussen boer en burger de overhand genomen.



Zoals bij zowat alle Vlaamse varkenshouders ging het ook in Nieuwkerken (Sint-Niklaas) bij Dirk en Anne, de ouders van Stefanie, de voorbije jaren van de ene crisis naar de volgende.
“Het was voor mij als dochter van gepassioneerde varkenshouders heel erg om te moeten toekijken hoe mijn ouders soms nog nauwelijks iets verdienden aan hun harde werk. De varkensstapel werd op een bepaald moment ook deels verkleind, omdat kosten hoger opliepen dan omzet.
Ik was...
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al abonnee of geregistreerd?
AanmeldenU ontvangt reeds de krant ?
Activeer hier




