Startpagina Veeteelt

DGZ blaast 20 kaarsjes uit, en voorzitter Marcel Heylen gaat op pensioen

In mei vierde DGZ haar twintigjarig bestaan en het vijfjarig bestaan van dochterorganisatie Vivee. Aangezien die dag ook pensionerend voorzitter Marcel Heylen afscheid nam, gingen we bij hem langs om te grasduinen in zijn herinneringen. Marcel zijn koeien zijn gekend voor hun hoge productiecijfers, maar ook tegen zijn veestapel zal hij later dit jaar gedag zeggen.

Marcel Heylen (67), de goedlachse en door velen gekende melkveehouder uit Geel, gaat op pensioen. Hij neemt in één keer afscheid van zijn koeien, van zijn voorzitterschap bij Dierengezondheiszorg Vlaanderen (DGZ) en van zijn bestuursfunctie bij Melkcontrolecentrum Vlaanderen (MCC). “Het is tijd om wat vaker van huis te gaan en meer tijd met mijn vrouw en de (klein)kinderen door te brengen”, aldus Marcel.

Melkveehouder in hart en nieren...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Veeteelt

Vleesvee in Vlaanderen: meten is weten

Vleesvee De weegresultaten van zijn Belgisch witblauwe runderen zijn belangrijke bedrijfsgegevens voor veehouder Bruno Vanhaelemeesch uit Watervliet. “Rendabiliteit was tot aan de welgekomen prijsstijgingen van dit jaar lange tijd een grote uitdaging in het vleesvee. Wie de cijfertjes niet op orde heeft, haalt het niet”, vertelt hij.
Meer artikelen bekijken