Startpagina Mechanisatie

Corona zet aan om materiaal online te veilen

Door de coronamaatregelen is er dit jaar geen Agro Markt landbouwbeurs in Gistel. Agro Markt Gistel besliste om zich dit jaar te beperken tot de tweehandsmarkt in samenwerking met Troostwijk.

Deze tweehandsmarkt is net hetgene waarmee Agro Markt zich vooral onderscheidt van andere beurzen. Voor het eerst organiseert Troostwijk de online veiling en bijhorende kijkdagen ter plaatse. Deze tweehandsmarkt in Gistel is dan ook een primeur voor Troostwijk België. Fysieke kijkdagen vinden dit weekend plaats op 12 en 13 september en bieden kan tot 15 september.

Corona boost Troostwijk

Daarnaast was de coronaperiode voor Troostwijks opdrachtgevers uit de landbouw-...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Mechanisatie

AgriSima wordt uitgesteld

Beurzen Er circuleerden al heel wat vragen over de Franse landbouwbeurs AgriSima, die volgend jaar in februari in Parijs (F) zou plaatsvinden. AgriSima is de opvolger van de Sima, waarvan de vorige editie in november 2022 maar wisselende resultaten opleverde. Ze was vooral het slachtoffer van het minder gunstige economische klimaat in de landbouwmachinesector.
Meer artikelen bekijken