Startpagina Archief

Hét uitstalraam van de

veehouderij wereldwijd

Na 2 jaar zonder fysiek evenement was Space, dé internationale beurs van de veehouderij, toe aan de 35ste editie in Rennes. De opluchting dat bijeenkomen, klanten spreken, innovaties ontdekken... weer allemaal coronaveilig kon, viel af te lezen van de gezichten van standhouders, bezoekers en organisatoren. Landbouwleven spoorde naar Rennes en brengt deze week en de komende weken verslag uit van Space 2021.

Space Rennes focuste ook voor deze editie heel sterk op internationale vernieuwingen in de veehouderij.

Er waren meer dan 1.100 registreerden: 223 bedrijven voor de eerste keer, één derde van de bedrijven kwam uit het buitenland. Voor ons land waren een 15-tal exposanten aanwezig.

Naast een fysieke beurs van 3 dagen werd ook een digitale dag aan het evenement gekoppeld.

Nasleep coronapandemie

Drie dagen lang was het op de site van Park Expo in Rennes dan ook gezellig druk.

Voor wie de beurs jaarlijks in...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

De Varkenscampus is een unieke en noodzakelijke onderzoeksfaciliteit

Varkens De voorbije 10 jaar liepen er op de Varkenscampus in Merelbeke-Melle al zowat 70 onderzoeksproeven. Het is een verhaal dat voortdurend verdergaat. Door de evolutie binnen deze sector valt er immers nog heel wat te onderzoeken. Tijdens de recente verjaardagsviering kreeg Landbouwleven de kans om enkele thema’s van nabij te ontdekken.
Voir plus d'articles
Meest gelezen