Startpagina Archief

Departement Landbouw en Visserij vernieuwt e-loket

Een verbeterde navigatie en een duidelijkere lay-out, dat zijn de nieuwigheden van de geüpdatete versie van het e-loket die het departement Landbouw en Visserij op 10 januari online plaatste. Bovendien is het voortaan mogelijk om modules als favoriet aan te duiden, zodat de gebruiker ze gemakkelijker terugvindt.

Leestijd : 1 min

In de loop van 2022 werd het e-loket van het departement Landbouw en Visserij volledig herwerkt. De update is gebaseerd op feedback van gebruikers en moet zowel de gebruiksvriendelijkheid als de uitstraling van het e-loket verbeteren.

Navigatie is verbeterd

Gebruikers krijgen een verbeterde navigatie en een duidelijkere lay-out. Bovendien is het voortaan mogelijk om modules als favoriet aan te duiden, wat het voor de gebruiker gemakkelijker maakt om ze later terug te vinden. Het departement Landbouw en Visserij probeert hiermee een persoonlijkere ervaring te creëren.

Het e-loket is ook verbeterd voor gebruik op mobiele apparaten, zodat gebruikers gemakkelijk toegang kunnen krijgen tot de diensten, ongeacht waar ze zich bevinden. Het mobiele aanbod is nog beperkt, maar zal in de toekomst uitgebreid worden.

Het departement Landbouw en Visserij wil in de toekomst op het e-loket meer focussen op de ervaring van de gebruikers en hoopt dat meer mensen het e-loket zullen gebruiken. Dat zal leiden tot een efficiëntere afhandeling van aanvragen en tot een betere dienstverlening aan de klanten van het departement Landbouw en Visserij.

Dep. L&V

Actueel

Lagere graanprijs maakt voeding goedkoper

Economie De wereldwijde voedselprijzen zijn in mei licht gedaald. Hogere prijzen voor zuivel en vlees werden gecompenseerd door lagere prijzen voor graan, suiker en plantaardige olie. Dat meldt de Voedsel- en Landbouworganisatie van de Verenigde Naties.
Voir plus d'articles
Meest gelezen