
Cinema Rural
Wedstrijden ploegen, melken, koken, paardrijden en huishouden, maar ook veeprijskampen, ruitertornooien en om ter grootste groenten: het kon – en kan – er best competitief aan toegaan op het platteland!
Al die wedstrijden werden vroeger ook duchtig op film vastgelegd. Om die helemaal tot hun recht te laten komen, vertoont het CAG de mooiste fragmenten in 'Cinema Rural', mét live pianobegeleiding, een unieke ervaring. Je ontdekt meteen ook wat het grote belang van die wedstrijden was. Ze waren meer dan een spel.
Het CAG organiseert 3 vertoningen: om 11 uur, 13.30 uur en 15.30 uur. Een vertoning – inclusief inleiding – duurt ongeveer een half uur. Er zijn 35 plaatsen per voorstelling. Inschrijven kan vanaf 27 maart via www.cagnet.be in de rubriek nieuws & agenda.
Om ter be(e)st!
Zin in actie? Waag dan je kans in de landbouw- en huishoudprijskamp. Voor de proeven haalde het CAG inspiratie uit het verleden. Kan je melken? Ben je behendig met de gocart in de gymkana? Of misschien schil je wel het snelst een sappige appel? Deelnemen aan deze prijskamp kan van 11.30 tot 17 uur.