Startpagina Archief

“Meer voor minder, dat gaat niet”

“Meer voor minder, dat gaat niet”

Ik heb het al elke malen gelezen: “Meer voor minder, dat gaat niet.” Ik stel mij daarbij vragen wetende dat alle landbouwsyndicaten geld krijgen van de overheid. Hoe kunnen ze dan nog iets doen voor de landbouwers, als ze afhankelijk zijn van subsidies van de overheid ? Je kan toch niet tegen je geldschieter in gaan?

Mevrouw Sonja De Becker moet eens kijken hoe haar voorganger Piet Vanthemsche bij het FAVV mee bij de landbouwers regels heeft doen invoeren en laten opleggen.

Het is door al die regels dat...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Pieter Spanoghe (UGent): “Gewasbescherming zal een ‘en-en-en-verhaal’ worden”

75 jaar Landbouwleven Professor Pieter Spanoghe is expert gewasbescherming aan de faculteit Bio-ingenieurswetenschappen van UGent. Over 75 jaar ziet hij het beschermen van gewassen tegen ziektes, plagen en insecten als een combinatie van chemische en biologische middelen, verbeterde zaadtechnologie en de inzet van biostimulanten, drones, precisielandbouw… “Door de klimaatverandering zullen ziekten, plagen en onkruiden over 75 jaar alleen maar hardnekkiger zijn”, stelt hij.
Voir plus d'articles
Meest gelezen