Startpagina Archief

Wereldwijd blijven prijzen op voedermarkt stijgen

De prijzen van zuivel, koolzaad, soja, maïs en tarwe blijven wereldwijd stijgen. Dat blijkt uit een analyse die expert Raf Beyers, adviseur bedrijfsontwikkeling en risk management bij United Experts van adviesbureau DLV, heeft gemaakt.

Niemand had verwacht dat er in de laatste handelsdagen van het voorbije jaar nog zo’n onrust zou zijn.

De schrikreactie was vooral het gevolg van weinig vertrouwen in de kennis van het coronavirus.

Met de stilaan op gang gekomen vaccinaties komt daar nu wel een kentering in.

Brexit en Verenigde Staten

Daarnaast was er eind verleden jaar ook nog de brexit-saga. De scherpe daling van koersen en olieprijs bewees toen de grote onzekerheid in de markten.

Eind december kwam er dan toch een brexit-akkoord uit...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Droogkosten bij lage vochtgehaltes stijgen opnieuw

Granen De gemiddelde droogkosten voor granen zijn dan wel gedaald tegenover vorig jaar, maar bij lage vochtpercentages betaalt men opnieuw flink meer. Dat blijkt uit de ontvangstvoorwaarden voor inlandse granen van de oogst 2025, die recent werden gepubliceerd door sectororganisatie Fegra.
Voir plus d'articles
Meest gelezen