Startpagina Archief

Hoge maïs-opbrengsten in VS doen prijzen dalen

Op heel wat plaatsen in de wereld is het afwachten wat de uiteindelijke oogstresultaten zullen worden. Bij een verschil tegenover de prognoses heeft dit immers een impact op de voedermarktprijzen.

Raf Beyers, adviseur bedrijfsontwikkeling en risk management bij United Experts, overliep met ons de voedermarkten in weken 33 en 34 (12 -25 augustus 2024).

Gebrek aan kopers doet tarweprijzen verder dalen

De Europese tarweprijs op Euronext is sinds het World Agricultural Supply and Demand Estimates...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Wees alert voor schadelijke oosterse fruitvlieg

Akkerbouw Het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen (FAVV) heeft recent opnieuw een oosterse fruitvlieg aangetroffen in ons land. Het insect is ongevaarlijk voor mens en dier maar kan wel hele fruit- en groenteteelten vernietigen doordat de larven het vruchtvlees verorberen en gewassen zo ongeschikt worden voor consumptie. Het FAVV vraagt om alert te zijn voor deze schadelijke fruitvlieg.
Voir plus d'articles
Meest gelezen