Startpagina Archief

AgriSima wordt uitgesteld

Er circuleerden al heel wat vragen over de Franse landbouwbeurs AgriSima, die volgend jaar in februari in Parijs (F) zou plaatsvinden. AgriSima is de opvolger van de Sima, waarvan de vorige editie in november 2022 maar wisselende resultaten opleverde. Ze was vooral het slachtoffer van het minder gunstige economische klimaat in de landbouwmachinesector.

De organisatoren hadden zichzelf nochtans perspectief gegeven om terug te slagen. Naast een nieuwe naam had Axema, de beroepsgroepering van actoren in landbouwmachines, een nieuwe partner gevonden om de editie van 2026 te organiseren. De beurs hernam ook zijn oorspronkelijke data in februari én gelijktijdig met de Internationale Landbouwtentoonstelling in Parijs. Dit trok een zeker aantal boeren aan die naar Parijs reisden om aan beide evenementen deel te nemen.

Begin september bevestigden de organisatoren nog dat AgriSima zou...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

De Varkenscampus is een unieke en noodzakelijke onderzoeksfaciliteit

Varkens De voorbije 10 jaar liepen er op de Varkenscampus in Merelbeke-Melle al zowat 70 onderzoeksproeven. Het is een verhaal dat voortdurend verdergaat. Door de evolutie binnen deze sector valt er immers nog heel wat te onderzoeken. Tijdens de recente verjaardagsviering kreeg Landbouwleven de kans om enkele thema’s van nabij te ontdekken.
Voir plus d'articles
Meest gelezen