Startpagina Archief

Dierenleed mede zo groot omdat dierenrechtenactivist werk niet deed

De dieren die in het filmpje van ‘Animal Rights’ een gruwelijke dood stierven, bleken zo veel en zo lang te lijden omdat de stalmeester het verzuimde om de dieren zelf te euthanaseren of de opdracht te geven aan anderen om dat te doen. De stalmeester... bleek de filmer zelf te zijn.

Dat bericht bereikte de redactie van Landbouwleven en werd ons ook bevestigd door Thomas De Roover-De Brauwer, CEO van Debra Group waaronder Exportslachthuis Tielt valt.

Stalmeester verantwoordelijk

De undercover reportage werd...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Inzetten op melken in de weide

Libramont Melken in de weide lijkt voor sommige boeren meer te zijn dan alleen een keuze: het is ook een manier van leven of een andere manier om naar hun werk te kijken. Regen of zonneschijn, de Waalse boer Thibault Gérardy brengt 4 uur per dag door in de weide met zijn koeien om deze taak uit te voeren. Dat gebeurt allemaal met zijn eigen machine, die hij geërfd heeft van zijn grootmoeder van moederskant.
Voir plus d'articles
Meest gelezen