Startpagina Archief

“Met de kinderfeestjes en kampen heb ik gevonden

wat ik echt graag doe”

Kathleen Janssen (46) is boerin, mama van 2 en zeer gedreven. Zij en haar man Herman Moons baten een melkveebedrijf uit in Hove, op een prachtig stukje groen in de Zuidrand van Antwerpen. Kathleen heeft altijd nood gehad aan een extra job buitenshuis, maar dat combineren met de boerderij en het huishouden was niet altijd even gemakkelijk. Deze week is het moederdag, dus zetten we haar verhaal graag in de kijker.

Kathleen is jarenlang op zoek geweest naar een goede balans tussen haar extra job, het bedrijf en het huishouden. Die combinatie was nooit gemakkelijk. “Ik ben heel lang zoekende geweest. Soms ging ik minder werken omdat het huishouden fout liep, maar daarna miste ik mijn job en ging ik terug fulltime werken. Die drukte leidde in 2017 tot een burn-out. Nu heb ik pas echt mijn draai gevonden: het melkveebedrijf combineren met kinderfeestjes en kampen.”

De liefde leren kennen

Toen Kathleen 15 jaar oud was, leerde ze de 13 jaar...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

De Varkenscampus is een unieke en noodzakelijke onderzoeksfaciliteit

Varkens De voorbije 10 jaar liepen er op de Varkenscampus in Merelbeke-Melle al zowat 70 onderzoeksproeven. Het is een verhaal dat voortdurend verdergaat. Door de evolutie binnen deze sector valt er immers nog heel wat te onderzoeken. Tijdens de recente verjaardagsviering kreeg Landbouwleven de kans om enkele thema’s van nabij te ontdekken.
Voir plus d'articles
Meest gelezen