Startpagina Archief

Voorwaarden

Landbouwers die van de subsidie gebruik willen maken, moeten met een voorziening een zorgboerderijovereenkomst afsluiten. Voorwaarden:

- Een minimum bedrijfsomvang. Deze is uitgedrukt in brutobedrijfsresultaat per bedrijfsleider en bedraagt ten minste 30.000 euro per bedrijfsleider afkomstig uit land- en tuinbouwactiviteiten en uit land- en tuinbouwactiviteiten op het land- en tuinbouwbedrijf. Hierbij mag de vermelde verbredingsactiviteiten maximum 50 % bedragen van het totale brutobedrijfsresultaat van het bedrijf.

- De aanvrager haalt op jaarbasis...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Matige interesse voor Beter voor Dieren-label

Veeteelt Ongeveer een derde van de Vlaamse varkenshouders heeft interesse om deel te nemen aan het vrijwillige keurmerk Beter voor Dieren. Dat blijkt uit een bevraging die in 2025 werd uitgevoerd door de VLAM in opdracht van VVWL vzw.
Voir plus d'articles
Meest gelezen