Startpagina Archief

Nieuwe 5DF Keyline-serie

telt 2 modellen

Deutz-Fahr brengt haar nieuwe 5DF Keyline-serie uit met de modellen 5070 en 5080 DF Keyline.

Deze 2 nieuwe modellen zijn een geschikte oplossing voor toepassing in ruimtes met lage doorrijhoogtes, werkzaamheden met laag zwaartepunt, maar ook voor gebruik in maneges en talrijke teelten in openlucht.

De compacte afmetingen van de FARMotion 35-motor die de 5DF Keyline-reeks aandrijft, dragen bij aan de goede wendbaarheid van deze tractoren door ruime stuurhoeken mogelijk te maken. De motoren voldoen aan de Stage V-emissienormen zonder gebruik te maken van AdBlue en leveren 65 of 75 pk.

Er zijn 4 verschillende...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Kruising van Wagyu en Holstein levert mooie resultaten op

Libramont In rundvee bestaan er tal van rassen en kruisingen tussen rassen zijn zo oud als de veeteelt zelf. Soms zijn er toch verrassende, nieuwe kruisingen. De Waalse familie Pierard kruist systematisch Wagyu met Holstein en is heel tevreden met het resultaat.
Voir plus d'articles
Meest gelezen