Startpagina Archief

Innovatie troef bij PCLT Roeselare, de bakermat van de landbouwmechanisatie-opleidingen

Zoals kon verwacht worden, is

het PCLT Roeselare in volle transitie. De krijtlijnen voor de toekomst zijn uitgezet en worden nu één na één geïmplementeerd. Vanaf nu zal het PCLT opgebouwd worden uit 4 afdelingen: Land- en tuinbouw, Privaat en openbaar groen, Logistiek en transport en ten slotte Techniek.

In dit artikel hebben we het voornamelijk over de land- en tuinbouwopleidingen, alsook over logistieke arbeidsmiddelen in de landbouw.

Knelpuntberoep landbouwmechanisatie staat steeds meer centraal

Het (PCLT) is de...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

De Varkenscampus is een unieke en noodzakelijke onderzoeksfaciliteit

Varkens De voorbije 10 jaar liepen er op de Varkenscampus in Merelbeke-Melle al zowat 70 onderzoeksproeven. Het is een verhaal dat voortdurend verdergaat. Door de evolutie binnen deze sector valt er immers nog heel wat te onderzoeken. Tijdens de recente verjaardagsviering kreeg Landbouwleven de kans om enkele thema’s van nabij te ontdekken.
Voir plus d'articles
Meest gelezen