Startpagina Archief

Het ‘grondwaterarrest’ : geen precedentdossier

of zijn er toch belangrijke gevolgen op komst ?

Wordt het ‘grondwaterarrest’ nu ingrijpend of niet? Volgens Boerenbond is het géén precedentdossier en niet vergelijkbaar met het stikstofarrest. “De vergunning werd vernietigd omdat die onvoldoende gemotiveerd werd en een procedurefout werd begaan”, aldus Vlaams minister Zuhal Demir (N-VA). Volgens haar kunnen we wel belangrijke gevolgen verwachten.

De Raad van State velde een arrest waarbij een vergunning voor grondwaterwinning werd vernietigd. Volgens Sonja De Becker, voorzitter Boerenbond, gaat het niét om een precedentdossier. Dat zegt ze in een voorwoord in het syndicaal ledenblad Boer & Tuinder

Verkeerde voorstelling

Als je dat arrest leest, wordt de...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Voorlopig geen subsidies voor extra bos

Milieu De Vlaamse regering vindt voorlopig geen akkoord over de subsidies aan gemeenten voor bosuitbreiding. Minister van Landbouw en Omgeving Jo Brouns (cd&v) wil de voorziene gronden eerst aan de schattingsprijs aanbieden aan landbouwers.
Voir plus d'articles
Meest gelezen