Startpagina Archief

Paardenkalender

In deze paardenkalender geven we de activiteiten tot en met zondag 3 juni.

Leestijd : 1 min

Friese Paard

Beernem, vrijdag 26 mei, tweede algemene ledenvergadering van het Friese Paard, Hooiestraat 24 te Beernem.

Fjord

Oostmalle, zaterdag 2 juni om 14 uur, toiletteren en voorbrengen van de Fjord. Meer info bij Patty De Groote, 0486/73.74. 30.

Aangespannen trekpaard

Zoersel, zondag 3 juni, rondrit met huifkarren voor ‘dorp in de kijker’, nl. Zoersel. De huifkarren staan klaar om 10 uur. Info bij Walter Oorts, 0497/57.97.14.

Fjord

Bree, zondag 3 juni, men- en ruitertocht Beek (Bree). Vertrek te Beek (Bree).

Info bij Jill Hertogs 0494/63.76.00 en Laura Nullens 0470/68.53.92.

Paardenwandeling

Nederhasselt, zondag 3 juni, 17e wandeling voor koetsen en ruiters. Vertrek is ‘Hof Van Mulders’ Paellepelstraat 42, 9400 Nederhasselt. Vrij vertrek tussen 9 en 10.30 uur. Afstand ongeveer 30 km, inschrijving 6 €, lunchpakket inbegrepen. Meer info op 0473/92.62.68.

Landelijke rijverenigingen

Zondag 3 juni is het voor ruiters dressuur outdoor Brugge en TW dressuur Sint-Niklaas. Die dag is er ook TW springen Zaffelare. Voor pony’s is er die dag TW springen en dressuur Waasmunster.

Actueel

Chemie is uitdaging in Farm2Fork-strategie

Nieuws van maatschappijen De Green Deal heeft een impact op de landbouw. De Farm to Fork-strategie, die daar een onderdeel van is, bevat heel wat strenge doelstellingen die de landbouw duurzamer moeten maken. Marc Sneyders, Head Sustainable Operations bij Bayer Crop Science, kan zich vinden in deze doelstellingen, maar heeft bedenkingen bij de manier waarop men deze wil behalen. Volgens hem zijn veel van de voorgestelde maatregelen contraproductief.
Voir plus d'articles
Meest gelezen