Startpagina Archief

Hogeschool Vives kweekt insecten als voer voor mens en dier

De hogeschool Vives in Roeselare heeft in een onderzoek insecten gekweekt die moeten dienen als voedsel voor dieren en mensen. Het kweken van de insecten gebeurt op een duurzame omdat ze gevoederd worden met organisch afval.

Het onderzoek kadert in het Interreg-project Entomospeed. Interreg-projecten zijn grensoverschrijdende projecten, waar dus meerdere landen bij betrokken zijn.

In samenwerking met Inagro heeft de hogeschool onderzoek gevoerd naar de kweek van...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Vleesveebedrijf van Koen en Lindsey groeide uit dierentransport van opa Etienne

Vleesvee Als je door Nevele fietst, kan je de runderen van Koen Vandeputte en Lindsey Van Der Straeten en hun 2 kinderen Silke en Siebe tegenkomen. Hun Belgisch witblauw vee is makkelijk te herkennen, maar die bruine runderen die ernaast lopen, zijn geen Blonde d’Aquitaine- maar Limousin-runderen. De Limousins in Nevele zijn niet uniek in Vlaanderen, maar heel vaak zie je ze niet.
Voir plus d'articles
Meest gelezen