Startpagina Archief

Bij Tobroco-Giant

Bij Tobroco-Giant in Oisterwijk (Nederland) is de 20.000ste machine van de band gelopen.

Leestijd : 1 min

De eerste Giant kniklader werd in 2001 gebouwd en dat jaar lag het totaal aantal op 15 stuks. Daarna stijgt de vraag naar machines hard en wordt in 2014 de 10.000ste machine geproduceerd. In de 3 jaar daarna worden nog eens 5.000 machines gebouwd en begin 2017 rolt het 15.000ste exemplaar van de band.

Ruim 1,5 jaar later wordt nu dus weer een volgende mijlpaal bereikt met de 20.000ste machine.

De afgelopen jaren is Tobroco-Giant sterk groeiende. Daarom wordt de huidige productielocatie in Oisterwijk geoptimaliseerd en verder uitgebreid.

Actueel

VMM-communicatie verzuurt sfeer

Akkerbouw Een lezer bemerkt ons dat de communicatie van de Vlaamse Milieumaatschappij (VMM) de sfeer toch wel doet verzuren. Zij communiceren dat 22% van de MAP-meetpunten slecht waren. Volgens hem kon de titel van de communicatie even goed zijn: ‘30% minder indicenten op de MAP-meetpunten’.
Voir plus d'articles
Meest gelezen