Startpagina Actueel

Hoe de onkruiden in de maïsteelt aanpakken in 2017 (deel 2)

Vorige week werd in een eerste deel uit de doeken gedaan hoe onkruiden aangepakt moeten worden in de maïsteelt dit jaar. Onder andere de vooropkomst werd besproken. In deel 2 wordt meer toegespitst op de naopkomst.

N a een terugblik op het moeilijke jaar 2016, een overzicht van de beschikbare producten in 2017 en een bespreking over de vooropkomst, is het nu tijd voor informatie over onkruiden in naopkomst.

Naopkomst tegen eenjarige...

Dit artikel is alleen voor abonnees

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Aanmelden

U ontvangt reeds de krant ?

Activeer hier
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Boerinnenkalender brengt warmte, schoonheid en solidariteit voor 2027

Actueel Je kan de nieuwe editie kopen van de Boerinnenkalender Vlaanderen 2027. Net als de voorbije jaren zetten 12 jonge vrouwen uit de Vlaamse land- en tuinbouwsector zich in voor het goede doel. Met hun deelname willen zij aandacht vragen voor de uitdagingen waarmee landbouwers dagelijks worden geconfronteerd en financiële steun verzamelen voor vzw Boeren op een Kruispunt.
Meer artikelen bekijken