Startpagina Actueel

Danone schrapt tot 2.000 kantoorbanen, impact in België onduidelijk

De Franse levensmiddelenproducent Danone gaat tot 2.000 administratieve functies schrappen, waarvan 400 tot 500 in Frankrijk. Dat heeft het bedrijf maandag aangekondigd. Welke gevolgen de beslissing voor de fabriek in Rotselaar zal hebben, is niet duidelijk.

Danone verwijst naar de coronacrisis, die een impact heeft op een aantal verkoopkanalen en die leidde tot hogere kosten. “We moeten onszelf opnieuw uitvinden, net zoals iedereen dat doet in zijn manier van leven, werken en consumeren”, zo staat in een persbericht.

Meer lokale autonomie en kortere beslissingslijnen

‘Local first’ staat centraal in de nieuwe plannen van Danone, met meer lokale autonomie en...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

DGZ: "Tijd voor kordate acties om een IBR-vrije status te bekomen"

Overdraagbare ziekten Dankzij de specifieke en striktere maatregelen die de overheid neemt in het kader van IBR, is de nieuwe deadline voor een IBR-vrije status voor België in 2030 wel haalbaar, zegt Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ). “Zolang er positieve dieren aanwezig blijven bij handelaars, afmestbedrijven, waar dan ook, en deze dragers zich naar andere bedrijven kunnen bewegen zonder dat ze traceerbaar zijn, is het dweilen met de kraan open.”
Meer artikelen bekijken