Startpagina Archief

Paardenkalender

In deze paardenkalender geven we de activiteiten tot en met maandag 21 mei.

Haflinger

Nevele, zondag 20 mei, 64ste Sinksenstoet. Om 15u30 start de stoet aan de Lange Munt doorheen de centrumstraten van Nevele, gevolgd om 16 uur met de ‘Bevrijdingsstoet na 100 jaar WO 1’. Er zijn 29 groepen die deelnemen met o.a. de Vlaamse Haflingerclub.

Aangespannen Trekpaard

Pulderbos, zondag 20 mei, dierenwijding in Pulderbos met vertrek om 11 uur aan de Molen, Molenheide 67. Info bij Walter Oorts, 0497/57. 97.14.

Jaarmarkten

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

De hazelnoot: een nieuwe diversificatie

Fruit ‘s Morgens chocopasta smeren op onze boterham is een gewoonte geworden. Enkele jaren geleden stond palmolie als ingrediënt daarvan ter discussies, maar hoe zit het met hazelnoten? Hoewel hazelnoten vooral in Italië worden geproduceerd, gedijt de boom ook goed in onze streken. Enkele jaren geleden zijn Benoît Genin en Pierre-Olivier Bonhomme begonnen met de productie van Belgische hazelnoten. Het is een boeiende teelt, maar ze vereist wel wat kennis en ervaring.
Voir plus d'articles
Meest gelezen