De geveerde vooras is geschikt voor alle modellen met een vermogen van 75 pk, 85 pk en 95 pk en kan worden gespecificeerd voor tractoren met een vlakke vloer of een lage cabine.
De nieuwe voorasvering levert comfort voor de bestuurder, maar verbetert ook de prestaties in het veld en op de weg.
De geveerde vooras is volledig geïntegreerd in de trekker, doet geen afbreuk aan de wendbaarheid en is compatibel met de fronthef en de aftakas, het subframe van de lader en de zwenkbare spatborden. Het systeem biedt ook +/- 45 mm hoogteverstelling.
De geveerde vooras is ontworpen volgens de hoogste normen, en draait rond een centraal draaipunt. Hydraulische cilinders zorgen ervoor dat de vooras op en neer kan bewegen, terwijl de accumulatorophanging de schokken absorbeert.
Door de vering van de vooras kunnen de wielen ook de grondcontouren nauwkeurig volgen, wat zorgt voor optimale tractie en stabiliteit en een uitstekend comfort voor de machinist.
Het systeem werkt in 3 modi met eenvoudige bediening via 2 knoppen in de cabine. Met één schakelaar kan de machinist de modus selecteren:
- In de 'Automatic'
- In de 'Manual'
- In de 'Blocked'
Met vermogens tot 95 pk is de MF 3700 AL geschikt voor een breed scala aan werkzaamheden in uitdagend terrein, in het veld of op het erf.
Hij is ook perfect voor grote wijntoepassingen, maar ook voor bosbouw-, gemeentelijke en recreatietoepassingen.