Startpagina Mechanisatie

De landbouwwereld op je zolderkamer

Christophe van Bellinghen (32 jaar) uit Ternat is niet enkel een verzamelaar van landbouwminiaturen, hij is ook een dioramabouwer (miniatuurlandschapsmaquette). Zo kan hij zijn schaalmodellen in de gepaste omgeving presenteren. Door regelmatig de miniaturen te veranderen op het diorama, houdt hij het levendig.

Christophe geeft er de voorkeur aan om de fruit- en groenteteelt in schaal uit te beelden. Hiernaast verkiest hij miniaturen van John Deere-tractoren en maaidorsers en hakselaars van Claas, omdat hij deze het meest ziet in zijn omgeving. Op het ogenblik van ons bezoek had hij net 3D-geprinte aardappel- en fruitkisten ontvangen.

Dag Christophe, wat kan je over jezelf kwijt qua opleiding en werk? ...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Mechanisatie

Mecanic Show: Defilé van 18 nieuwigheden in de Grote Ring

Libramont Tijdens de Mecanic Show worden opnieuw tractoren en machines – geselecteerd door een jury – voorgesteld aan het publiek. Je kunt de presentatie van nieuwigheden met deskundige uitleg dagelijks volgen in de Grote Ring. De machines staan ook vlakbij opgesteld.
Meer artikelen bekijken