Startpagina Mechanisatie

De landbouwwereld op je zolderkamer

Christophe van Bellinghen (32 jaar) uit Ternat is niet enkel een verzamelaar van landbouwminiaturen, hij is ook een dioramabouwer (miniatuurlandschapsmaquette). Zo kan hij zijn schaalmodellen in de gepaste omgeving presenteren. Door regelmatig de miniaturen te veranderen op het diorama, houdt hij het levendig.

Christophe geeft er de voorkeur aan om de fruit- en groenteteelt in schaal uit te beelden. Hiernaast verkiest hij miniaturen van John Deere-tractoren en maaidorsers en hakselaars van Claas, omdat hij deze het meest ziet in zijn omgeving. Op het ogenblik van ons bezoek had hij net 3D-geprinte aardappel- en fruitkisten ontvangen.

Dag Christophe, wat kan je over jezelf kwijt qua opleiding en werk? ...

Dit artikel is alleen voor abonnees

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Aanmelden

U ontvangt reeds de krant ?

Activeer hier
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Mechanisatie

Graduaatstudenten Vives ontdekken kansen voor drones

Akkerbouw Dit voorjaar waren de graduaatstudenten van de Vives-opleiding ‘Productiebeheer land- en tuinbouw’ te gast op het slot-event van het project Dripcontrol. DripControl is een samenwerking tussen hogescholen Vives en Avans (Nederland), Didex en landbouwer Michiel Vercruysse. Binnen Dripcontrol werd onderzocht hoe drones kunnen worden ingezet om snel lekken in druppelirrigatie te detecteren.
Meer artikelen bekijken