Startpagina Wetgeving

L&V vereenvoudigt volmachten

Het Departement Landbouw en Visserij (L&V) vereenvoudigde op 1 juni 2017 haar volmachtensysteem. Enerzijds werd het aantal types volmachten beperkt. Anderzijds worden volmachten bruikbaar voor alle soorten aanvragen op het e-loket van het Departement Landbouw en Visserij.

Waar er vroeger vier types volmachten bestonden, werd dit teruggebracht tot twee types:

Raadplegen van een volmacht

Met deze volmacht geeft de volmachtgever inzagerecht in alle historische, huidige en toekomstige dossier- en identificatiegegevens (inclusief financiële gegevens) op het e-loket Landbouw en Visserij. De volmachthouder kan echter zelf geen aanvragen indienen.

Beheren van een...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Wetgeving

Bescherm je dieren op de weide tegen hittestress

Veeteelt De nieuwe Vlaamse Codex Dierenwelzijn bepaalt dat élk dier dat buiten wordt gehouden vanaf 1 januari 2029 toegang moet hebben tot natuurlijke of kunstmatige beschutting. Die regel komt er niet zomaar: beschutting is essentieel om dieren te beschermen tegen hittestress, een steeds groter wordend probleem, zelfs in ons Belgische klimaat.
Meer artikelen bekijken